B-Line - O nás

Na cestě k dokonalému domovu je klíčový výběr správné podlahy. Po 13 letech působení na českém trhu se značka B-Line stala nejen dodavatelem, ale i partnerem pro mnohé prodejny, které nabízejí naše koberce a jiné podlahové krytiny. Naše poslání je jednoduché: poskytovat vysokou kvalitu a design, který oživí každý interiér, a to vše s důrazem na dostupnost a spolehlivost pro naše zákazníky.

Doprava B-Line

Doprava B-Line

Díky pečlivě vybrané síti specializovaných prodejců, kteří jsou součástí našeho rozsáhlého distribučního řetězce, máte možnost vybrat si z širokého sortimentu bytových a objektových krytin, vpichovaných krytin, kobercových čtverců, kusových koberců, PVC pro domácnosti i objekty, plovoucích i lepených vinylových podlah a dalších doplňků. Naše produkty jsou vybírány s důrazem na kvalitu, inovaci a udržitelnost, aby odpovídaly potřebám a představám našich zákazníků. 

Vzorkovník vinylových podlah MOIDULEO

Vzorkovník vinylových podláh RIGID PLUS

Vzorkovník luxusných kobercov

Vyberte si proto z naší sítě  prodejen, které prodávají námi dodávané krytiny, které naleznete na stojanech s naší značkou B-Line. Jsme hrdí na to, že jsme za posledních 13 let vybudovali silnou síť spolehlivých partnerů a stali se tak jednou z nejvíce vyhledávaných a populárních značek na trhu.

Služby B-Line - pokládka koberca

Služby B-Line - rezanie koberca

Služby B-Line - obšívanie koberca

V B-Line se zavazujeme poskytovat nejen vynikající produkty, ale také kompletní servis. Nabízíme profesionální poradenství, zaměření ploch, přípravu rozpočtu, dopravu, následnou realizaci a na přání i likvidaci staré krytiny. Jsme tu pro vás, abychom zajistili, že vaše nová podlaha bude nejen krásná, ale i funkční a dlouho vydrží.