VÝHODY PODLOŽKY POD KOBERCE

Excelentní komfort při chůzi po koberci na podložce!
Pro zákazníka je toto největší přidaná hodnota! Koberce instalované bez podložky se v životě nevyrovnají kobercům instalovaným na podlože Floorwise!
Koberec na podložce vypadá lépe a vydrží déle!
Díky schopnosti podložky vytlačovat sešlápnutý koberec zpět nahoru od podlahy. Díky tomu je sníženo opotřebení koberce a tím se následně prodlužuje i jeho životnost.
Výborné zvukové a tepelně izolační vlastnosti!
Podložky Floorwise z naší nabídky se pyšní zvukovou izolací 26dB - 45dB, termální izolací 1,15tog - 3,1tog. Podložky Floorwise také nabízejí varianty jak pro chladné prostory, tak pro podlahové vytápění.
Vyrovnává případné nerovnosti podkladu.
Zapomeňte na drahou a zdlouhavou úpravu podkladu. Podložky Floorwise vyrovnají až 95% nerovností a díky nim ušetříte náklady na vyrovnání podlahy.
Jednodušší údržba a čištění.
Vysávání a čištění koberce je mnohem jednodušší a účinnější, jelikož koberec není pevně slepen s podkladem, umožňuje tak lepší cirkulaci vzduchu při lehkém "nadzvednutí" koberce a maximální účinnost sání. Tento efekt umožňuje vysát i ty nejmenší částice, které by jinak ničily podklad koberce.
Požadujte u svého prodejce pokládku koberce na podložku Floorwise, pro jedinečný komfort a výhody, které podložka nabízí. Vy i Váš koberec jí budete milovat.